Odsłonięcie muralu oraz tablicy upamiętniającej majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Żołnierzy Oddziału Powstańczego I/15 Pułku Piechoty „Wilków” Armii Krajowej i placówki nr 44 AK w Sobieszynie
W dniu 30.05.2025r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystości odsłonięcia muralu oraz tablicy upamiętniającej majora Mariana Bernaciaka „Orlika” oraz Żołnierzy Oddziału Powstańczego I/15 Pułku [więcej …]